Artykuły filtrowane wg daty: lipiec 2014

Wypożyczalnia-serwis

MENU GŁÓWNE czwartek, 17 lipiec 2014 11:42

Firma HALTIA specjalizuje się nie tylko w sprzedaży najwyższej jakości sprzętu rehabilitacyjnego, ale świadczymy także usługę jego wypożyczenia a rozumiejąc zapotrzebowanie na wszelkiego rodzaju serwis używanych przez Państwa przedmiotów, oferujemy Państwu nasze doświadczenie w ich naprawie.

 

Każdego dnia nasze produkty zapewniają lepszą opiekę, komfort i godność osobom młodym i starszym, których stan zdrowia wymaga specjalnej opieki pielęgnacyjnej w domu. Oferujemy w swojej wypożyczalni gamę urządzeń, które zapewnią najlepsze możliwe rozwiązanie w nagłej potrzebie lub w dłuższym okresie powrotu do zdrowia.

 

OPIEKA NAD CHORYM W DOMU

Łóżka ortopedyczne elektryczne - Materace piankowe - Materace przeciwodleżynowe - Koncentratory tlenu

 

MOBILNOŚĆ

Wózki inwalidzkie - Schodołazy - Kule łokciowe - Balkoniki - Podpórki 

 

O firmie

MENU GŁÓWNE czwartek, 17 lipiec 2014 11:41

Firma HALTIA została założona w 2004 r., wcześniej część naszego zespołu, działała w fundacji niemiecko - polskiej, która dostarczała sprzęt rehabilitacyjny dla osób niepełnosprawnych. Nawiązane wtedy kontakty wykorzystaliśmy na początku naszej działalności i dlatego wiodącymi naszymi produktami były i są urządzenia wspierające poruszanie się osób niepełnosprawnych ruchowo tj. schodołazy, scalamobile i różnego rodzaju pionizatory lub podnośniki pacjenta.

Aby rozszerzyć naszą ofertę o nowe produkty, postanowiliśmy nawiązać współpracę ze znaną angielską firmą FREEWAY, która od 1977 specjalizuje się w produkcji medycznego wyposażenia wnętrz i wysokiej klasy sprzętu rehabilitacyjnego. System sufitowych i mobilnych podnośników firmy Freeway jak i cała pozostała gama jej produktów jest najlepszą i praktyczną odpowiedzią na szczególne potrzeby osób niepełnosprawnych w domach, szpitalach, jak i jednostkach zajmujących się opieką paliatywna.
Oferujemy pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu i udzielamy informacji dot. procedur uzyskania dofinansowania na zakupu urządzeń w MOPS-ach czy PCPR-ach, realizujemy wnioski Narodowego Funduszu Zdrowia oraz sprzedaż detaliczną. Wszystkie urządzenia sprzedawane przez nasza firmę posiadają odpowiednie atesty lub dopuszczenia. Objęte są one również gwarancją oraz usługą serwisową w przypadku uszkodzenia.

W naszej firmie priorytetem jest, jakość produktów i usług oferowanych naszym klientom, może brzmi to banalnie, ale właśnie taka polityka sprawiła, że nasi odbiorcy z pełnym zaufaniem polecają nas innym.

Zapraszamy do współpracy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.