stół-o-stałej-wysokośći
stół-o-stałej-wysokośći-1

NOSZE / Stół prysznicowy o stałej wysokości

Opis

 

Ekonomiczne rozwiązanie

 

Stół pielęgnacyjny o stałej wysokości jest naszym podstawowym produktem i ekonomicznym rozwiązaniem do mycia i kąpieli użytkownika. Ten trwały i cienki produkt stanowi faktyczną wartość w stosunku do ceny.

 

Dodaj zagłówek

Ten stół prysznicowy wraz ze wszystkimi naszymi noszami prysznicowymi, można zwiększyć za pomocą opcjonalnego zintegrowanego zagłówka winylowego. Zagłówek posiada regulację nachylenia, dzięki czemu można go bezpiecznie zablokować w żądanym położeniu. Patrz opcje dodatkowe

 

Ułatwia kąpiel

 

Ten stół kąpielowy jest zaprojektowana tak, aby umożliwić mycie lub prysznic użytkownika w pozycji poziomej. Można go zamocować bezpośrednio nad wanną, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla domu.

 

Duży wybór

Stół dostępny jest w sześciu różnych rozmiarach. Nosze są dostępne w długościach 1400 mm, 1700 mm lub 1900 mm, co pozwala dopasować je zarówno do wielkości pomieszczenia, jak i wysokości użytkownika.

Kluczowe cechy:

  • Nie jest wymagane mocowanie do podłogi
  • Idealny do środowiska w wilgotnym pomieszczeniu
  • Rama ze stali nierdzewnej z powłoką malowaną proszkowo
  • Trwale zamocowany na żądanej wysokości
  • Dostępne w 6 rozmiarach
  • Długość dostępnych noszy; 1400 mm - 1900 mm w skokach, co 100 mm
  • Udźwig 200 kg
  • Składa się, aby zaoszczędzić miejsce
  • Łatwe do czyszczenia powierzchnie
  • Opcjonalnie zintegrowany winylowy zagłówek Opcjonalna barierka bezpieczeństwa 1400 mm

Opcje dodatkowe

 

osłona bezpieczeństwa  zagłówek

 

Barierka bezpieczeństwa

 

Zwiększ bezpieczeństwo za pomocą akcesoriów ochronnych. Barierka musi zostać zamówiony razem ze stołem i nie można ją zamontować w późniejszym okresie. Barierka blokuje się bezpiecznie na miejscu i zapewnia dodatkowe wsparcie, gdy użytkownik znajduje się na noszach. Należy zwrócić uwagę, że osłona nie blokuje się (jak w zmieniaczu Mobi). Barierka bezpieczeństwa ma jeden rozmiar (1400 mm). KOD: ECSG01

 

Zagłówek

 

Stoły/nosze prysznicowe, można wzmocnić opcjonalnym integralnym winylowym zagłówkiem. Zagłówek należy zamówić w tym samym czasie, co stół, bowiem są one montowane na etapie produkcji i nie można ich zamontować w późniejszym czasie. Nasze ramy zostały zaprojektowane z możliwością zagłówka na każdym końcu leżyska (proszę określić podczas składania zamówienia, z której strony ma być zagłówek). Zagłówek posiada regulację nachylenia, który umożliwia jego bezpieczne zablokowanie w żądanym położeniu. KOD: Proszę zaznaczyć tą opcję przy zamawianiu stołu/noszy.