chair2lr-12
chair2lr-11
t100-adj-ftrest-detail-175-
t100-bariatric-shower-chair

BARIATRYCZNY WÓZEK TOALETOWO KĄPIELOWY T100

Opis

Wózki firmy Freeway posiadają bezkonkurencyjną i niedoścignioną konstrukcję. Do ich produkcji wykorzystane zostały jedynie materiały o najwyższej jakości,  aby zapewnić komfort, zwrotność oraz niezwykłą stabilność. Solidna stalowa rama została skonstruowana z mocnych rur, aby stworzyć wózek zdolny do użytku w ekstremalnych warunkach i zdolnych do udźwigu 200 kg. Rama ta podawana jest następnie unikalnemu procesowi aby uzyskać produkt końcowy , który jest zarówno wysoko wytrzymały i atrakcyjny, jak również posiada właściwości przeciwbakteryjne, proces ten zapewni Państwu lata niezawodnego użytkowania bez rdzewienia Powłoka nylonowa, jaką pokryte są wózki, jest mocna, trwała i wodoodporna, a także posiada połyskujący atrakcyjny wygląd.

Siedzisko i oparcie są pokryte materiałem odpornym na ciężkie warunki pracy, opóźniającym palenie się, higienicznym i łatwym w użytkowaniu. Najwyższej jakości plastik z którego wykonane są kółka jezdne dla maksymalnej odporności na wodę równocześnie zapewniając że wózek porusza się z większą łatwością na nierównych powierzchniach i pochyłych krańcach kabin prysznicowych.

Wózki Freeway pasują do standardowych toalet lub sedesów, ich modułowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie szerokiej gamy opcji standardowych dla siedzisk, oparć i podłokietników z których wszystkie wymienne są dla wszystkich modeli.

FREEWAY T100

Testowane maksymalne obciążenie do 350kg i wymiary siedziska: szerokość 790mm, głębokość 550mm. Wózki bariatryczne posiadają zwiększoną średnicę rur oraz specjalne kółka jezdne przystosowane do trudnych warunków eksploatacji.

Model ten posiada w standardzie wzmocnione podnóżki wraz z podparciem pięt, które są regulowane na wysokości zdejmowane i odchylane.

 

1 = Całkowita wysokość maksymalna.
2 = Całkowita szerokość maksymalna.
3 = Długość włącznie podnóżki (jeśli występują) w najniższym położeniu.
4 = Długość włącznie podnóżki (jeśli występują) w najwyższej pozycji.
5 = Szerokość ze standardowym siedzeniem.
6 = Wysokość do wierzchu siedziska.
7 = Wysokość prześwitu.
8 = Głębokość siedziska (standardowe siedzisko).
9 = Góra podłokietnika do górnej krawędzi fotela.
10 = Prześwit szerokości.
11 = Top oparcia siedzenia.
12 = Odległość pomiędzy podłokietnikami z tyłu.
13 = Odległość pomiędzy podłokietnikami z przodu.