10507hr-0731
10507lr-0791
10507lr-0801
t80-com-over-clos-o-mat1

WÓZEK TOALETOWO KĄPIELOWY DO SIEDZENIA W POZYCJI PÓŁLEŻĄCEJ T80

Opis

Wózki firmy Freeway posiadają bezkonkurencyjną i niedoścignioną konstrukcję. Do ich produkcji wykorzystane zostały jedynie materiały o najwyższej jakości, aby zapewnić komfort, zwrotność oraz niezwykłą stabilność. Solidna stalowa rama została skonstruowana z mocnych rur, aby stworzyć wózek zdolny do użytku w ekstremalnych warunkach i zdolnych do udźwigu 200 kg. Rama ta podawana jest następnie unikalnemu procesowi aby uzyskać produkt końcowy , który jest zarówno wysoko wytrzymały i atrakcyjny, jak również posiada właściwości przeciwbakteryjne, proces ten zapewni Państwu lata niezawodnego użytkowania bez rdzewienia Powłoka nylonowa, jaką pokryte są wózki, jest mocna, trwała i wodoodporna, a także posiada połyskujący atrakcyjny wygląd.

Siedzisko i oparcie są pokryte materiałem odpornym na ciężkie warunki pracy, opóźniającym palenie się, higienicznym i łatwym w użytkowaniu. Najwyższej jakości plastik z którego wykonane są kółka jezdne dla maksymalnej odporności na wodę równocześnie zapewniając że wózek porusza się z większą łatwością na nierównych powierzchniach i pochyłych krańcach kabin prysznicowych.

Wózki Freeway pasują do standardowych toalet lub sedesów, ich modułowa konstrukcja pozwala na wykorzystanie szerokiej gamy opcji standardowych dla siedzisk, oparć i podłokietników z których wszystkie wymienne są dla wszystkich modeli.

Wygodne, wyściełane siedziska są dostępne w wersji całkowicie wyściełanej, w kształcie podkowy lub pełnego koła, wraz z rozmiarem otworu do wyboru. Podłokietniki z górną warstwą wykonaną z higienicznej i wygodnej pianki o wysokiej gęstości dostępne są do wyboru w trzech szerokościach. Dostępny jest również wybór poziomych uchwytów do popychania lub prostych oparć z pionowymi uchwytami do użytku w ograniczonych pomieszczeniach lub nad WC. Zdejmowane odchylane podnóżki są w standardzie tam gdzie jest to pożądane.
alt

Wózek Prysznicowy / Toaletowy/ Sedesowy T80 stał się jednym z najbardziej pożądanych naszych produktów z powodu swojej uniwersalności. Pozycja siedząca, półleżąca charakteryzuje się znaczącymi korzyściami w szerokim spektrum zastosowania, zwiększając komfort i uwalniając od ucisku. Wózek ten, przeznaczony jest dla ludzi, którzy wymagają dodatkowego podparcia w stosunku do tego, które oferowane jest przez standardowe modele wózków prysznicowych firmy Freeway.
 

Przykładowe zastosowanie:

  •     cecha MS
  •     urazy kręgowe
  •     MND - choroby neuronu ruchowego
  •     udar
  •     inne neurologiczne stany
  •     porażenie mózgowe

Wózek ten umożliwia osiągnięcie nieskończonej liczby pozycji do nachylenia pod kątem 45 stopni i jest łatwy do obsługi. Model T80 dostępny jest wraz z szeroką gamą akcesoriów pozycjonujących. Posiada dwie rozpórki gazowe wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, operacja przechylania jest łatwa i lekka w przeprowadzeniu.

Dostępne w trzech rozmiarach siedzisk:

• "A" - 540mm (21 ") szerokości

• "W" - 490mm (19 ") szerokości

• "X" - 440mm (17 ") szerokości