paediatric-shower-chair1

WÓZEK TOALETOWO KĄPIELOWY T90

Opis

Wózki firmy Freeway posiadają bezkonkurencyjną i niedoścignioną konstrukcję. Do ich produkcji wykorzystane zostały jedynie materiały o najwyższej jakości,  aby zapewnić komfort, zwrotność oraz niezwykłą stabilność. Solidna stalowa rama została skonstruowana z mocnych rur, aby stworzyć wózek zdolny do użytku w ekstremalnych warunkach i zdolnych do udźwigu 200 kg. Rama ta podawana jest następnie unikalnemu procesowi aby uzyskać produkt końcowy , który jest zarówno wysoko wytrzymały i atrakcyjny, jak również posiada właściwości przeciwbakteryjne, proces ten zapewni Państwu lata niezawodnego użytkowania bez rdzewienia Powłoka nylonowa, jaką pokryte są wózki, jest mocna, trwała i wodoodporna, a także posiada połyskujący atrakcyjny wygląd.

Siedzisko i oparcie są pokryte materiałem odpornym na ciężkie warunki pracy, opóźniającym palenie się, higienicznym i łatwym w użytkowaniu. Najwyższej jakości plastik z którego wykonane są kółka jezdne dla maksymalnej odporności na wodę równocześnie zapewniając że wózek porusza się z większą łatwością na nierównych powierzchniach i pochyłych krańcach kabin prysznicowych.

Dzieci nie są tylko mniejszymi dorosłymi mają one specjalne wymagania, gama produktów pediatrycznych firmy Freeway została tak zaprojektowana aby zaspokoić potrzeby naszych młodszych użytkowników.

FREEWAY T90 wózek nocnikowo/prysznicowy cechuje się szerokością siedziska o 360mm i głębokości siedziska 325mm.Podpórki pod stopy są odchylane, zdejmowane i regulowane na wysokości. Posiada zintegrowane podparcie pleców. Wysokość siedziska wynosi 460 mm wraz z prowadnicami na sedes umieszczonymi na ramie.

FREEWAY T90WC wózek toaletowo nocnikowy cechuje się szerokością siedziska 360mm i głębokością 325mm. Podpórki pod stopy są odchylane, zdejmowane i regulowane na wysokości. Posiada zintegrowane podparcie pleców. Wysokość siedziska to 560mm zapewnia wolną przestrzeń dla standardowych toalet włącznie z większością bidetów.

 

1 = Całkowita wysokość maksymalna.
2 = Całkowita szerokość maksymalna.
3 = Długość włącznie podnóżki (jeśli występują) w najniższym położeniu.
4 = Długość włącznie podnóżki (jeśli występują) w najwyższej pozycji.
5 = Szerokość ze standardowym siedzeniem.
6 = Wysokość do wierzchu siedziska.
7 = Wysokość prześwitu.
8 = Głębokość siedziska (standardowe siedzisko).
9 = Góra podłokietnika do górnej krawędzi fotela.
10 = Prześwit szerokości.
11 = Top oparcia siedzenia.
12 = Odległość pomiędzy podłokietnikami z tyłu.
13 = Odległość pomiędzy podłokietnikami z przodu.