4wheeler_4d7b2617b1284
kfn_terreng_600x384
kfn_side_600x384

SPACEROWY WÓZEK INWALIDZKI DZIECIĘCY KFN4

Array
Opis
Nasz nowy KFN4, jest ekscytującym produktem dla osób potrzebujących wyjątkowego wózka- spacerówki w stylu terenowym.
kfn

Wózek ten o eleganckim i nowoczesnym wyglądzie jest skrzyżowaniem tradycyjnej spacerówki 3 kołowej z wózkiem dla osób niepełnosprawnych, ale z zastosowaniem czterech 16-calowych kół pneumatycznych, dzięki czemu może sprostać on wymaganiom związanym z wszelkiego rodzaju przygodami w czasie rodzinnych eskapad!

Mocne hamulce bębnowe na kołach tylnych i wysoki prześwit, ułatwia manewrowanie nim podczas spacerów na przełaj lub wzdłuż plaży, w lesie a nawet w szczególnie trudnych warunkach, takich jak jazda w śniegu czy na turystycznych górskich szlakach, a także podczas pokonywania małych strumieni i kałuż. Wózek ten zmierzy się z wszelkiego rodzaju przeszkodami w środowisku miejskim, takimi jak krawężniki i schody.

Kompaktowy, lekki i łatwy do złożenia KFN4, dzięki wyposażeniu w dwa przednie koła,łatwo prowadzi się podczas wspinania po niewielkich wzniesieniach czy też podczas jazdy w dół.

KFN4 oferujemy w wariantach:

  • JUNIOR, który posiada te same funkcje co jej starszy brat SENIOR i jest przeznaczona dla rodzin z młodszymi dziećmi w wieku 2-14 lat
  • SENIOR, może być wyposażona w dyszel (opcja dodatkowa) umożliwiający montaż do rowerów - jedynie z zastosowaniem specjalnego adaptera.

Szeroka gama akcesoriów (do kupienia w zakładce akcesoria) może go dostosować do potrzeb użytkownika.

 specyfikacja techniczna

kfn